Zamiana Żon

„Zamiana żon” od 5 września w Czwórce

W środę, 5 września ruszy emisja polskiej edycji reality show „Zamiana żon” („Wife Swap”). Pilot programu było można zobaczyć już w czerwcu na antenie stacji w TV4.

Program nadawany będzie w każdą środę o godz. 21:00 w Czwórce. Za produkcję widowiska odpowiedzialna jest firma Endemol Polska.

* * *

„Wife Swap” to reality show, w którym dwie rodziny na okres tygodnia zamieniają się żonami. Każda z pań zamieszkuje w domu z obcym mężem, obcymi dziećmi i obcymi problemami. Pierwszą połowę tygodnia „nowa” żona spędza zgodnie z zasadami nowej rodziny. A w drugiej połowie, w domu zaczynają obowiązywać jej zasady. Program przedstawia różne sposoby na życie, na wychowanie dzieci, ale także na gospodarowanie pieniędzmi. Pokazuje, jak różne mogą być wybory ludzi oraz stosowane zasady. Widowisko ujawnia faktyczną hierarchię wartości w domach uczestników. Odkrywa, czego ludzie oczekują od swoich partnerów, jak dzielą się rodzicielstwem, zakupami, pracami domowymi, jak często wychodzą z domu, czy chodzą do kina, teatru czy na spacer. W każdym odcinku dobrane są dwie rodziny, których style życia bardzo się od siebie różnią. Dzięki temu, obie strony mogą nauczyć się czegoś o sobie, spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy. Po programie niejeden mąż doceni swoją żonę, a żona swojego męża.

Poprzedni artykułNastępny artykuł