Zamiana Żon

W czerwcu dwa pierwsze odcinki „Zamiany Żon”

W czerwcu TV4 nada dwa pilotażowe odcinki reality show „Zamiana Żon”. Emisja kolejnych epizodów programu planowana jest na jesień.

Dwa pierwsze, godzinne odcinki zostaną wyemitowane na antenie TV4 w czwartki, 7 i 14 czerwca o godzinie 22:00. Bohaterami pierwszego wydania programu będą dwie rodziny: Forysiowie i Czwarno.

Regularna emisja „Zamiany Żon” zaplanowana jest na jesień. Casting trwa cały czas, zaś zdjęcia do pierwszych odcinków rozpoczęły się w połowie kwietnia. Na razie nie wiadomo, ile w sumie ich powstanie. Producentem programu jest firma Endemol.

„Zamiana Żon” to program, w którym dwie rodziny zamieniają się żonami na dziewięć dni. Bohaterkami każdego odcinka są dwie kobiety, z których każda zamieszkuje w domu z obcym mężem i obcymi dziećmi. Pierwszą połowę tygodnia „nowa” żona spędza zgodnie z zasadami nowej rodziny, zaś w drugiej połowie w domu zaczynają obowiązywać jej zasady. „Zamiana Żon” przedstawia różne sposoby na życie, na wychowanie dzieci i na gospodarowanie pieniędzmi.

Format „Wife Swap” narodził się w Wielkiej Brytanii i emitowany był do tej pory w wielu krajach świata, m.in. we Francji, Niemczech, Stanach Zjednoczonych czy Australii. Program zdobył także wiele nagród telewizyjnych.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł