Manuela Jabłońska w „J&J – Jola i Jarek”

Manuela Jabłońska – uczestniczka pierwszej polskiej edycji „Big Brothera” i prowadząca niegdyś „Maraton Uśmiechu” w telewizji TVN, była jednym z gości w programie „J&J – Jola i Jarek”. Relację z pobytu Manueli w Domu Wielkiego Brata było można obejrzeć w dniu dzisiejszym w TV4.

Biorąc udział w „J&J – Jola i Jarek”, Manuela liczyła na ciekawe doświadczenie, jednak komplikacje zdrowotne uniemożliwiły jej pełną zabawę. Jola sugerowała nawet, że Manuela może być w ciąży. Jarek z kolei uważał, iż Manuela symulowała złe samopoczucie, ponieważ nie chciała psuć relacji pomiędzy nim i Jolą, która czuła się zazdrosna.

Do tej pory gośćmi programu „J&J” byli między innymi Gosia Andrzejewicz, Joanna Liszowska i Klaudiusz Sevković. W najbliższych epizodach w reality show pojawią się chociażby Isis Gee i Piotr Zelt.

Oglądalność „J&J – Jola i Jarek”

Znana jest średnia oglądalność pierwszych 4 odcinków programu z udziałem Jolanty Rutowicz i Jarka Jakimowicza.

Widowisko „J&J – Jola i Jarek” ogląda średnio ponad 220 tys. osób. Co ciekawe, największym zainteresowaniem nie cieszą się odcinki premierowe (emitowane w poniedziałki i piątki o godz. 20:00), ale powtórki reality show (emitowane w soboty i niedziele ok. godz. 22:30).

4 pierwsze premierowe emisje cieszyły się oglądalnością na poziomie 213 tys. widzów, zapewniając Czwórce 1,56% udziału w rynku. Z kolei powtórki uzyskały oglądalność wynoszącą 235 tys. widzów, przy udziale w rynku na poziomie 2,53% – wynika z danych AGB Nielsen Media Research.

Klaudiusz Sevković w „J&J – Jola i Jarek”

Klaudiusz Sevković – uczestnik pierwszej polskiej edycji „Big Brothera” oraz czwartej edycji „Baru”, był jednym z gości w programie „J&J – Jola i Jarek”, emitowanym w Czwórce. Relację z pobytu Klaudiusza w Domu Wielkiego Brata było można obejrzeć w dniu dzisiejszym w TV4.

W „J&J” Klaudiusz pomógł Joli Rutowicz – zwyciężczyni „Big Brother 4.1”, w przygotowaniu posiłku dla Jarosława Jakimowicza – zwycięzcy vipowskiego „Big Brother 5”.

Do tej pory gośćmi programu „J&J” byli między innymi Gosia Andrzejewicz i Joanna Liszowska. W najbliższych epizodach w reality show pojawią się chociażby Manuela Jabłońska, Isis Gee i Piotr Zelt.

Zmiany w porze emisji „J&J – czyli Jola i Jarek”

Nastąpiły zmiany w porze emisji nowego programu „J&J – czyli Jola i Jarek”. Widowisko nie wystartuje 6 września, a już w poniedziałek, 1 września.

Wg pierwotnych zapowiedzi, reality show miał być emitowany w soboty i niedziele o 22:20 w TV4. Ostatecznie zdecydowano się dokonać zmian w ramówce. Produkcja zadebiutuje już w poniedziałek, 1 września. Czytaj

„J&J – czyli Jola i Jarek” od 6 września w TV4

6 września na antenie TV4 zadebiutuje reality show z Jolantą Rutowicz i Jarkiem Jakimowiczem.

W programie „J&J – czyli Jola i Jarek” zobaczymy, jak główni bohaterowie przyjmują niespodziewanych gości w Domu Wielkiego Brata.

Wśród gości znajdą się między innymi: Gosia Andrzejewicz, Joanna Liszowska, Klaudiusz Sevković, Manuela Jabłońska i Piotr Zelt. W Domu pojawi się także grupa żołnierzy i wycieczka Japończyków. Czytaj

Jola i Jarek ponownie w Domu Wielkiego Brata

Wiadomo już, gdzie realizowany będzie nowy reality show z udziałem Jolanty Rutowicz – zwyciężczyni „Big Brother 4.1”, oraz Jarka Jakimowicza – zwycięzcy vipowskiej części „Big Brother 5”.

Realizacja widowiska będzie miała miejsce w wakacje, w podwrocławskich Bielanach. Przez kilka dni Jola i Jarek będą gospodarzami Domu Wielkiego Brata i będą tam przyjmować przeróżnych gości.

Formuła programu ma być mieszaniną reality show i sitcomu. Emisja ruszy we wrześniu na antenie TV4.

Rutowicz i Jakimowicz w reality show

Jolanta Rutowicz – zwyciężczyni „Big Brother 4.1”, oraz Jarek Jakimowicz – zwycięzca vipowskiej części „Big Brother 5”, wezmą udział w nowym programie reality show.

O nowym programie opowiedzieli Jola i Jarek przy okazji omawiania swoich planów na wakacje. „W te wakacje będziemy nagrywać program” – mówi Jakimowicz. „Będziemy żyć razem w domu, do którego zapraszani są różni przedziwni goście” – dodaje.

Formuła programu ma być mieszaniną reality show i sitcomu. Widowisko miałoby się pojawić na antenie jesienią tego roku. „To coś, czego u nas jeszcze nie było” – zapowiada Jarek.