Milionerzy

TVN pokaże specjalne odcinki „Milionerów” z udziałem gwiazd „Listów do M. 3”

Hubert Urbański | fot. TVN

6 i 7 grudnia TVN pokaże specjalne odcinki „Milionerów”. Walkę o milion zł stoczą w nich gwiazdy „Listy do M. 3”, a wygrane przekazane zostaną na cele charytatywne.

Gośćmi tych odcinków teleturnieju będą dwa duety: Zbigniew Zamachowski z Borysem Szycem oraz Tomasz Karolak z Mateuszem Winkiem. Aktorzy swoją wygraną przeznaczą dla podopiecznych Fundacji TVN „Nie jesteś sam”.

– Przekonaliśmy się już, że takie specjalne odcinki „Milionerów” z gwiazdami są bardzo dobrze przyjmowane przez widzów i mają dużo większą oglądalność niż normalne wydania programu. Dlatego też chcieliśmy do nich wrócić w tym sezonie – mówi Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN. – Zaprosiliśmy do udziału gwiazdy „Listów do M. 3”, bo wejście tego filmu do kin jest najważniejszym wydarzeniem późnej jesieni w TVN. Myśleliśmy również o wsparciu marketingowym dla tej produkcji, ale patrząc na to ilu widzów już obejrzało „Listy” to raczej my będziemy na antenie odcinać kupony od sukcesu tego filmu – dodaje.

Dwa specjalne odcinki „Milionerów” będzie można obejrzeć na antenie TVN w 6 i 7 grudnia o godz. 20:55. Będą to finałowe emisje jesiennego sezonu teleturnieju. – Termin wyszedł raczej przypadkiem – to akurat będzie końcówka sezonu, ale dobrze się złożyło, że to będą Mikołajki. Myślę, że to będzie fajny grudniowy prezent dla widzów – komentuje Czaja.

Odcinki z gościnnym występem gwiazd z uwzględnieniem przerw reklamowych będą trwały godzinę, a więc o około 25 minut dłużej niż zazwyczaj.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł