Rolnik szuka żony 4

W najbliższą niedzielę TVP nie pokaże kolejnego odcinka show „Rolnik szuka żony 4”

Logo programu "Rolnik szuka żony"

W niedzielę, 17 września, fani programu „Rolnik szuka żony 4” nie zobaczą na antenie TVP1 kolejnego odcinka show. Wszystko z powodu transmisji 54. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Przerwa w emisji spowodowana jest transmisją 54. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.
Impreza rozpocznie się na antenie TVP1 już w piątek, 15 września, kiedy odbędzie się Jubileusz Maryli Rodowicz oraz prezentacja Debiutów. Dzień później, w sobotę, 16 września, na scenie w Opolu pojawią się artyści walczący o wygraną w konkursie Premier; jubileusz obchodził będzie również Jan Pietrzak. Niedziela zarezerwowana została na koncert Od Opola do Opola, w ramach którego przypomniane zostaną najważniejsze muzyczne wydarzenia, które miały miejsce w okresie pomiędzy festiwalami opolskimi.

Jednocześnie drugi odcinek programu „Rolnik szuka żony 4” został wyemitowany w minioną niedzielę o innej porze niż podawał program telewizyjny – emisja miała się rozpocząć o godzinie 21:20, tymczasem program rozpoczął się 20 minut wcześniej niż zaplanowano. Wzbudziło to oburzenie fanów produkcji.

Już po emisji Telewizja Polska przeprosiła swoich widzów. – Szanowni Państwo. Z przyczyn technicznych emisja dzisiejszego odcinka nastąpiła o 20 minut wcześniej. Bardzo przepraszamy za zamieszanie i zapraszamy do obejrzenia powtórki odcinka w sobotę (o stałej porze) lub w Internecie – napisano w komunikacie na Facebooku.

Trzeci odcinek reality show wyemitowany zostanie w niedzielę, 24 września.

[Interia]

Poprzedni artykułNastępny artykuł