Azja Express 2, Kuchenne rewolucje, Mam Talent! 10, MasterChef 6, Milionerzy, Ślub od pierwszego wejrzenia 2

Znamy daty premier powracających programów stacji TVN

Uczestnicy programu "Azja Express 2" | fot. TVN

W Warszawie zaprezentowano jesienną ramówkę stacji TVN. Oficjalnie ogłoszono daty premier programów, które jesienią tego roku powrócą na antenę TVN z nowymi sezonami. Kiedy zadebiutują nowe edycji takich widowisk jak „Mam Talent!”, „MasterChef”, „Milionerzy”, „Azja Express”, „Kuchenne rewolucje” oraz „Ślub od pierwszego wejrzenia”?

2 września TVN rozpocznie emisję 10 edycji formatu „Mam Talent!”. Program będzie emitowany w każdą sobotę o godz. 20:00.

Dzień później, w niedzielę, 3 września, ruszy emisja 6 sezonu „MasterChefa”. Nowe odcinki będą emitowane w niedziele o godz. 20:00.

5 września TVN rozpocznie emisję nowych odcinków teleturnieju „Milionerzy”. Program ponownie będzie emitowany w ścisłym prime-time stacji, od poniedziałku do czwartku o godz. 20:55.

6 września w TVN zadebiutuje drugi sezon reality show z udziałem gwiazd pt. „Azja Express”. Format będzie można oglądać w każdą środę o godz. 21:30.

„Kuchenne rewolucje” Magdy Gessler powrócą z 16 sezonem. Widowisko będzie emitowane od 7 września, w każdy czwartek o godz. 21:30.

Drugi sezon show „Ślub od pierwszego wejrzenia” będzie emitowany w poniedziałki o godz. 22:30, począwszy od 11 września.

Poprzedni artykułNastępny artykuł