Survivor 35: Heroes v Healers v Hustlers

Znamy szczegóły nowego sezonu „Survivor” pt. „Heroes v Healers v Hustlers”

"Survivor 35: Heroes v Healers v Hustlers"

Jesienią tego roku stacja CBS pokaże 35 sezon reality show „Survivor”. Znamy już szczegóły widowiska, które tym razem nosić będzie podtytuł „Heroes v Healers v Hustlers”.

Nowy sezon reality show po raz kolejny został zrealizowany na Fiji, a dokładniej na Wyspach Mamanuca. Produkcja ruszyła pod koniec marca i dobiegła końca 11 maja.

Tym razem 18 uczestników zostanie podzielonych na 3 plemiona, odpowiadające profesjom zawodników. W plemieniu Heroes (bohaterowie) znaleźli się wszyscy ci, którzy pracują w służbie państwowej (nauczyciele, żołnierze, strażacy). Plemię Healers zasilili lekarze czy instruktorzy yogi, zaś wśród Hustlerów pojawili się wszyscy wykazujący się uporem i wytrzymałością.

W widowisku wzięli udział wyłącznie nowi gracze.

Przypomnijmy, że na Fiji zrealizowano rok temu 33 i 34 edycję „Survivor” (miejscem akcji była wyspa Viti Levu). Z kolei przed dziesięcioma laty na Fiji powstawał 14 sezon (miejscem akcji była wyspa Vanua Levu). Na Fiji będą również miały zdjęcia do 36 edycji show, która będzie emitowana wiosną 2018 roku.

Show „Survivor 35: Heroes v Healers v Hustlers” będzie emitowany na antenie CBS jesienią tego roku.

Poprzedni artykułNastępny artykuł