Renowacje

Zoom TV pokaże show „Sklepowe rewolucje”

Marek Borowiński | fot. ZOOM TV

Shop Doctor rusza w Polskę, by wskrzeszać sklepy i leczyć dusze ich właścicieli. „Sklepowe rewolucje” to nowy program telewizyjny, w którym „lekarz sklepów” ratuje polskie biznesy i doradza ich właścicielom.

W 13-odcinkowym sezonie dr Marek Borowiński, znany jako Shop Doctor, przemierzy cały kraj, lecząc najcięższe przypadki. Przeprowadzi metamorfozy, których celem będą wyższe przychody, poprawienie komfortu pracy oraz mniej stresu dla szefów.

Podczas audytu Shop Doctor przyjrzy się każdemu miejscu z perspektywy klienta i sprawdzi, czy najważniejsze punkty sklepu są dobrze skomunikowane. Co ważne, nie tylko wnętrze znajdzie się na celowniku prowadzącego – równie duże znaczenie dla sukcesu sklepu ma to, jak współgra z otoczeniem i czy odpowiada na potrzeby potencjalnych klientów. Po analizie i wymianie argumentów z właścicielami biznesu Shop Doctor będzie szukał najlepszych rozwiązań dla konkretnego przypadku. Po wdrożeniu wszystkich zaleceń będzie mieć miejsce ponowne otwarcie sklepu.

Aby wciąć udział w programie należy do 15 czerwca wysłać zgłoszenie na adres mailowy [email protected]. – Z niecierpliwością wyczekuję nagrań i spotkania z uczestnikami – mówi dr Marek Borowiński, pomysłodawca programu „Sklepowe Rewolucje”. – Audytem sklepów zajmuję się od kilkunastu lat, ale każdy sklep, każdy właściciel, każdy klient jest trochę inny, więc zawsze będzie to fascynujące wyzwanie – dodaje.

Dr Marek Borowiński to specjalista w dziedzinie Visual Merchandisingu, znający tajniki sposobów prezentacji produktu i tworzenia atmosfery miejsca sprzedaży, mającej na celu zachęcenie konsumentów do zakupu. Pod swoją opieką ma sklepy w całej Polsce. Od dużych sieci handlowych, salonów wnętrzarskich, przez sklepy spożywcze, aż po rodzinne firmy piekarniczo-cukiernicze. Jest doktorem Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Premiera show będzie miała miejsce jesienią w naziemnym kanale Zoom TV.

Poprzedni artykułNastępny artykuł