Renowacje

HGTV pokaże program „Postaw na kolor”

Sławomir Klimek | fot. HGTV

W czwartek, 11 maja, kanał wnętrzarski HGTV Home & Garden rozpocznie emisję programu „Postaw na kolor”, w którym projektant wnętrz pokaże, jak w prosty sposób odmienić pomieszczenie.

Program „Postaw na kolor” powstaje według pomysłu HGTV. Gospodarzem jest Sławomir Klimek – projektant wnętrz i artysta rzeźbiarz, który zaprezentuje proste rozwiązania na ożywienie nijakich i bezbarwnych pomieszczeń m.in. poprzez odpowiedni dobór kolorów.

„Postaw na kolor” ma udowodnić widzom, że przy metamorfozie wnętrz nie trzeba przeprowadzać remontu i wymieniać wszystkich mebli. – Projektant wnętrz i artysta rzeźbiarz Sławomir Klimek pokaże widzom jak można zmienić pomieszczenie, które nam się znudziło, zmieniając w nim kolory i parę drobiazgów – opisuje Małgorzata Łupina, zastępca dyrektora programowego TVN ds. kanałów tematycznych.

W każdym odcinku bohaterowie pokażą Klimkowi jedno wnętrze, które chcą odmienić. Uczestnicy podzielą się z ekspertem swoimi marzeniami i inspiracjami, a prowadzący spróbuje spełnić ich wymagania.

Premierę „Postaw na kolor” w HGTV zaplanowano na czwartek, 11 maja, godz. 22:00.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł