Taniec z Gwiazdami 21

Jan Kliment o udziale jednopłciowej pary w „Tańcu z Gwiazdami”

Edyta Górniak i Jan Kliment | Foto: TVN

Niedawno głośno było o pomyśle udziału w „Tańcu z Gwiazdami” par jednopłciowych. Co na ten temat myśli Jan Kliment i dlaczego nie zatańczyłby z mężczyzną na parkiecie?

Jan Kliment jest jednym z tancerzy, któremu „Taniec z Gwiazdami” zapewnił sporą rozpoznawalność w Polsce. Urodzony na Słowacji, ale pochodzący z Czech tancerz uczył tańca takie gwiazdy jak np. Natasza Urbańska, Katarzyna Grochola czy Ewa Kasprzyk.

Niedawno w mediach głośno było o temacie potencjalnego uczestnictwa w programie „Taniec z Gwiazdami” pary jednopłciowej złożonej z dwóch mężczyzn. Wieloletni trener tańca przyznał, że choć nie jest przeciwny pomysłowi par jednpłciowych w tanecznym show, sam nie chciałby tańczyć z chłopakiem.

– Nie mógłbym się z tym zmierzyć, bo z taką osobą powinien zatańczyć mężczyzna, który też ma taki kierunek. To dla mnie dziwne tańczyć z chłopakiem rumbę. Nie chcę sobie nawet tego wyobrażać – powiedział Jan Kliment. – Ale nie jestem przeciwnikiem tego pomysłu. W słowackiej edycji programu „Taniec z Gwiazdami” z chłopakiem tańczył mój przyjaciel. Doszli nawet do trzeciego miejsca – dodał tancerz.

[Plejada]

Poprzedni artykułNastępny artykuł