#Supermodelka Plus Size

Zygmunt Chajzer jurorem w show „Supermodelka Plus Size” w Polsacie

Zygmunt Chajzer | fot. Polsat

Znamy pierwszą osobę, która zasiądzie w jury programu „Supermodelka Plus Size”, czyli polskiej wersji „Curvy Supermodel”. Będzie to Zygmunt Chajzer.

O tym, że będzie jurorem w „Supermodelka Plus Size”, Zygmunt Chajzer poinformował w sobotę, goszcząc w audycji Marzeny Rogalskiej w Radiu Złote Przeboje. – Mieliśmy pilotowe odcinki i wygląda to fajnie, ciekawie, inaczej, czasami zabawnie – stwierdził.

Zygmunt Chajzer w przeszłości prowadził w Polsacie różne teleturnieje i programy rozrywkowe, m.in. „Idź na całość”, „Grasz czy nie grasz”, „Gwiezdny cyrk” i „Moment prawdy”.

W każdym z 10 odcinków „Supermodelki Plus Size” czwórka jurorów, wspólnie z ekspertami z różnych dziedzin, będzie przygotowywać uczestniczki do pracy jako modelki. Uczestniczki będą sprawdzać się m.in. w zadaniach aktorskich, sportowych i tanecznych. Jurorzy po każdym odcinku będą decydować, które osoby przejdą do następnego etapu.

Producentem polskiej wersji programu jest firma Rochstar, która w lutym i marcu przeprowadziła casting na uczestniczki.

Program jest oparty na formacie „Curvy Supermodel”, który jesienią 2016 roku zadebiutował w niemieckiej telewizji RTL2. W show biorą udział kobiety w wieku 18-28 lat, mające minimum 170 cm wzrostu i noszące odzież w rozmiarze minimum 42.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł