Dom Marzeń 2, Projekt Lady 2

„Dom Marzeń 2” i „Projekt Lady 2” latem w TVN

Logo programu "Projekt Lady"

Latem tego roku TVN pokaże widzom drugą edycję show „Dom marzeń”. Castingi do programu właśnie ruszyły. Stacja w wakacje wyemituje również drugi sezon „Project Lady” z Małgorzatą Rozenek-Majdan.

„Dom Marzeń” to polska adaptacja brytyjskiego formatu „Building The Dream”. W programie występuje 10 par, które wspólnie budują dom. Na zakończenie każdego tygodnia budowy uczestnicy eliminują w głosowaniu jedną parę. Pierwszy sezon stacja TVN emitowała latem 2016 roku.

Druga edycja trafi na antenę TVN w najbliższe wakacje, ale stacja pokaże nieco odświeżoną formułę formatu z Wielkiej Brytanii. Obecnie poszukiwane są duety, które przez cztery miesiące będą budować dom. Prace na planie wystartują w maju.

– Program pojawi się na antenie TVN w czerwcu i tym razem będzie miał 12 odcinków. W castingach, które właśnie ruszają, może wziąć udział każda para, która jest ze sobą od minimum sześciu miesięcy. Ostatecznie na plac budowy osiedla „Wilanówka” na warszawskim Wilanowie trafi 10 par. O tym, kto zdobędzie klucze do luksusowego mieszkania o wartości 2,5 mln złotych zdecydują widzowie – tłumaczy Joanna Górska, szefowa zespołu PR Grupy TVN.

Program ponownie poprowadzi Ula Chincz, a kierownikiem budowy będzie Wiesław Skiba. W show wystąpi także architekt Hernan Gomez.

Pary zainteresowane udziałem w programie powinny zgłosić się na jeden z castingów (od 7 do 9 kwietnia, godz. 10.00-18.00), które w Warszawie przeprowadza agencja Stars (ul. Hoża 50).

Także latem TVN pokaże premierowe odcinki drugiej odsłony „Projekt Lady” z Małgorzatą Rozenek-Majdan. Będzie ona wraz z ekspertkami uczyć dobrego wychowania dziewczyn, które do tej pory nie stroniły od hucznych i zakrapianych imprez, wulgarnego języka oraz wyzywających zachowań. Zdjęcia do „Projektu Lady 2” miały miejsce jesienią ubiegłego roku.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł