Wyspa przetrwania

Wiemy, kto poprowadzi „Wyspę przetrwania”

Logo programu "Wyspa przetrwania"

Już jesienią tego roku Telewizja Polsat pokaże nową edycję „Wyprawy Robison”, tym razem pod tytułem „Wyspa przetrwania”. Dysponujemy nieoficjalnymi informacjami o tym, który z polskich prezenterów zostanie prowadzącym widowisko.

W przygodowym reality show „Wyspa przetrwania” uczestnicy będą walczyć o przetrwanie na jednej z dzikich wysp Australii i Oceanii. Zawodnicy zostaną podzieleni na dwa plemiona, by następnie rywalizować w konkurencjach o nagrody i immunitet. W każdym odcinku przegrane plemię będzie musiało udać się na Radę Plemienia, podczas której jeden z graczy zostanie wyeliminowany. O tym, kto wygra i zgarnie główną nagrodę, zadecyduje jury, czyli grupa ostatnio wyeliminowanych uczestników.

Podjęto już decyzję, kto zostanie gospodarzem widowiska. – Przeprowadziliśmy już próby przed kamerą i mogę powiedzieć, że mamy już odpowiednią osobę – mówi Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu. Terentiew nie chce jednak ujawnić nazwiska osoby, która poprowadzi show.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że chodzi o Krzysztofa Ibisza, znanego z prowadzenia takich programów jak „Czar par”, „Dwa Światy”, „Bar”, „Życiowa szansa”, „Awantura o kasę”, „Rosyjska ruletka”, „Gra w ciemno”, „Jak Oni Śpiewają” czy „Taniec z Gwiazdami”. Wybór ten potwierdziła poniekąd sama Nina Terentiew. – To ktoś z dużym telewizyjnym dorobkiem, kto czarem, śpiewem i tańcem od lat przewodzi na scenie gospodarzy telewizyjnych – zdradziła dyrektor programowa Polsatu.

Przypomnijmy, że „Wyspa przetrwania” to drugi polski sezon formatu znanego na świecie pod tytułami „Survivor” oraz „Expedition Robinson”. Przypomnijmy, że w 2004 roku telewizja TVN pokazała pierwszą i dotychczas jedyną polską edycję show. Widowisko nosiło wówczas tytuł „Wyprawa Robinson”. Niskie wyniki oglądalności i wysoki koszt produkcji zniechęciły wtedy włodarzy stacji do produkcji kolejnej edycji.

Zdjęcia do „Wyspy przetrwania” będą mieć miejsce między 10 czerwca a 25 lipca, jednak daty te mogą jeszcze ulec zmianie. Premiera planowana jest na jesień.

Program wyprodukuje Jake Vision.

Dodano 02.04.2017:
Powyższy artykuł stanowi żart primaaprilisowy
Poprzedni artykułNastępny artykuł