Rolnik szuka żony 4

W Wielkanoc TVP1 pokaże pilotażowy odcinek 4 edycji programu „Rolnik szuka żony”

Logo programu "Rolnik szuka żony"

Jesienią widzowie TVP będą mogli oglądać 4 edycję programu „Rolnik szuka żony”. Już w Wielkanoc stacja pokaże pilotażowy odcinek widowiska. W specjalnym odcinku zaprezentowane zostaną sylwetki 10 rolników, wybranych spośród setek zgłoszeń.

Przez następne kilka tygodni bohaterowie czekać będą na listy od osób zainteresowanych spotkaniem z nimi. Wszystkie listy trafią do adresatów, a losy tej piątki, która cieszyć się będzie największym zainteresowaniem, widzowie będą śledzić w kolejnych odcinkach emitowanych jesienią.

Pilotażowy odcinek zostanie pokazany w Wielkanoc, 16 kwietnia, o godz. 21.25 na antenie TVP1.

Show „Rolnik szuka żony” nadal prowadzić będzie Marta Manowska, która w styczniu tego roku odebrała Telekamerę „Tele Tygodnia” 2017 dla produkcji „Rolnik szuka żony” w kategorii najlepszy program rozrywkowy.

Dodatkowo trwają pace nad nowym projektem, związanym z programem „Rolnik szuka żony”. – Szykuję pewien projekt, który pozwoli mi być znowu bliżej z nimi [bohaterami programu „Rolnik szuka żony” – red.], ale nie mogę niczego zdradzić – powiedziała dziennikarka. – Może się zdarzyć jeszcze tak, że nasze więzi się jeszcze zacieśnią – dodała.

[Interia]

Poprzedni artykułNastępny artykuł