The Celebrity Apprentice

Arnold Schwarzenegger opuszcza program „The New Celebrity Apprentice”

Arnold Schwarzenegger | fot. WireImage

Po zaledwie jednym sezonie z programem „The New Celebrity Apprentice” żegna się Arnold Schwarzenegger. Aktor w rozmowie z magazynem „Empire Magazine” wyjawił, co przyczyniło się do tej decyzji.

Były gubernator Kalifornii w rozmowie z „Empire Magazine”, dotyczącej jego nowego filmu „The Aftermath”, został zapytany o program „The New Celebrity Apprentice”, który nie spotkał się z zainteresowaniem ze strony widzów i sponsorów. Za taki stan rzeczy aktor obwinił prezydenta USA Donalda Trumpa.

– Tu nie chodzi o program. Każdy na kogo wpadłem mówił mi: „Kocham program, ale dopóki widzę nazwisko Trumpa, chcę nie mogę na to patrzeć. (…) NBC zrobiła co mogła, aby promować program i Mark Burnett wykonał świetną robotę. Nikt naprawdę nie wiedział, że to się stanie i wszyscy byli zaskoczeni. Kiedy okazało się, że Trump jest nadal zaangażowany jako producent wykonawczy i nadal otrzymuje pieniądze z programu, to połowa ludzi go zbojkotowała – mówi Schwarzenegger.

W mediach społecznościowych pojawiła się akcja #grabyourwallet, która miała na celu skłonienie widzów i potencjalnych sponsorów do zarzucenia promowania „The New Celebrity Apprentice”, wobec dalszego angażowania się w projekt nowego prezydenta USA.

‌Arnold Schwarzenegger wypowiedział się także na temat swojego ewentualnego powrotu do show: – Nawet jeśli poproszą, będę musiał odmówić. Z Trumpem na pokładzie ludzie czują niesmak. Nie chcą w tym uczestniczyć ani widzowie ani sponsorzy. Występuje teraz wiele podziałów – dodaje.

[Na ekranie]

Poprzedni artykułNastępny artykuł