Bake Off - Ale ciacho!

TVP2 ogłosiła listę uczestników nowej edycji „Bake Off – Ale ciacho!”

Kadr z programu "Bake Off - Ale ciacho!" | fot. TVP2

Znamy uczestników czwartego sezonu reality show „Bake Off – Ale ciacho!”, którzy już 6 marca rozpoczną walkę o tytuł Polskiego Mistrza Wypieków i 50 tys. złotych. Kto weźmie udział w widowisku?

W show weźmie udział 12 osób wyłonionych w trakcie ogólnopolskiego castingu. Z ponad 300 zgłoszeń z całej Polski do programu wybrano amatorów-cukierników, wśród których znaleźli się m.in. architekta wnętrz, 17-letni uczeń technikum hotelarskiego, student historii sztuki i siostry rodzone.

– Nasi uczestnicy są ludźmi z wielką pasją, która idzie w parze z wiedzą, przygotowaniem, świadomym podejściem do produktów i wypieków w ogóle. Cudowne jest to, że sięgają do tradycyjnych receptur, mimo że wielu z nich to bardzo młode osoby. Nie silą się na oryginalność, ale mają ciekawe, niebanalne pomysły, które płyną prosto z serca. Poziom całej grupy jest naprawdę wysoki i każda degustacja jest dla mnie przyjemnością. Tym bardziej trudne są dla mnie werdykty – mói Gosia Molska, jurorka programu.

– Nowa edycja to nowa krew. Jesteśmy dopiero po kilku pierwszych konkurencjach, ale mogę spokojnie powiedzieć, że poziom startowy jest wyższy niż poprzednio. I wcale mnie to nie dziwi. Uczestnicy odrobili zadanie domowe: wiedzą czego się po nas – jurorach – spodziewać, rozumieją na co zwracamy szczególnie uwagę. To co rzuca się w oczy to zdecydowanie lepsze planowanie pracy – dodaje juror Krzysztof Ilnicki.

W programie udział wezmą:
– Urszula Rugień – Białystok, 28 lal
– Agata Stankiewicz – Warszawa, 26 lat
– Justyna Pszczółka – Czernichów, 25 lat
– Urszula Pomorska – Zielonka, 42 lata
– Justyna Kowal – Krynki, 31 lat
– Katarzyna Panfiluk – Rutka, 40 lat
– Dorota Habdas – Żywiec, 28 lat
– Małgorzata Nagat – Warszawa, 30 lat
– Łukasz Kosielak – Katowice, 25 lat
– Stanisław Romek – 41 lat, Kraków
– Szymon Czapliński – Kołobrzeg, 17 lat
– Marcin Frankowski – Warszawa, 42 lata

Show poprowadzą Dorota Czaja oraz Marcelina Zawadzka.

„Bake Off – Ale ciacho!” wróci na antenę TVP2 6 marca. Emisja w każdy poniedziałek o godz. 21:45 na antenie TVP2.

Przypomnijmy, że w latach 2012-2013 format doczekał się w Polsce dwóch sezonów – emitowała go stacja TLC pod nazwą „Polski turniej wypieków”.

Poprzedni artykułNastępny artykuł