#Supermodelka Plus Size

Polska edycja „Curvy Supermodel” dopiero jesienią

Uczestniczki niemieckiej edycji programu "Curvy Supermodel" | fot. RTL2

Wygląda na to, że polska edycja reality show „Curvy Supermodel” zadebiutuje na antenie Polsatu dopiero jesienią. Obecnie stacja szuka uczestniczek programu.

„Curvy Supermodel” to widowisko, które udowadnia, że piękno nie ma rozmiaru. Show daje przepustkę do kariery w modelingu kobietom o pełnych kształtach.

Obecnie trwają castingi do polskiej edycji reality show. Aby się zgłosić, należy przesłać zgłoszenie wraz ze zdjęciem twarzy i sylwetki na adres [email protected]. Zgłoszenia mogą przesyłać kobiety pomiędzy 18 a 28 rokiem życia, które noszą rozmiar 42. lub większy, mają co najmniej 170 cm wzrostu.

W każdym tygodniu uczestniczki będą mierzyć się ze swoimi problemami i stawiać czoło nowym wyzwaniom, które nie tylko przygotują je do kariery, ale także dostarczą możliwości zawodowych w drodze na szczyt. Wyrażą na zewnątrz swoją autentyczność i odbędą fascynującą podróż od nieśmiałych, „puszystych” kobiet, często poniżanych w przeszłości, do pewnych siebie modelek. Na uczestniczki czekać będą zadania aktorskie, sportowe i taneczne. Spróbują także swych sił w reklamie telewizyjnej. Nie zabraknie również zdań, które pozwolą kandydatkom zmierzyć się z ich słabościami czy sytuacjami z przeszłości.

Czteroosobowe jury, składające się z ekspertów z doświadczeniem modowym plus size, będzie doradzać uczestniczkom we wszystkich etapach. Przy programie pracuje aktorka Elżbieta Romanowska.

Polski tytuł widowiska nie jest jeszcze znany.

Show wyprodukuje Rochstar na licencji Armoza Formats. Na program złoży się 10 odcinków, które najprawdopodobniej zostaną wyemitowane jesienią tego roku na antenie Polsatu.

„Curvy Supermodel” to niemiecki format. Pierwsza edycja była emitowana jesienią 2016 roku na antenie RTL2.

Poprzedni artykułNastępny artykuł