Kuchenne rewolucje

TVN wypromuje Magdę Gessler na skalę międzynarodową?

Magda Gessler | Foto: newspix.pl

Magda Gessler ma szansę na międzynarodową karierę. Według ostatnich medialnych doniesień, włodarze stacji TVN planują zrobić z niej gwiazdę na miarę Gordona Ramsaya.

Jak donosi „Super Express” amerykańscy właściciele TVN mają poważne plany wobec Magdy Gessler. Podobno znana restauratorka jest już po pierwszych rozmowach i uczestniczyła w wielkim zjeździe gwiazd medialnego potentata w segmencie life style i kulinaria – Scripps Networks Interactive.

– Zobaczyłem na takiej prezentacji menedżerów w Atlancie. Wśród twarzy światowych kucharzy, które nasza międzynarodowa grupa lansuje, zobaczyłem nagle twarz Magdy Gessler. Nawet sam o tym nie wiedziałem. Magda była wśród osób, którymi nasza międzynarodowa grupa już się chwali. Ja myślę, że to jest idealna twarz dla naszego projektu „Food” i myślę, że jej projekty będziemy próbowali zrobić na świat – ujawnił w rozmowie z „Super Expressem” dyrektor programowy TVN Edward Miszczak.

Według nieoficjalnych informacji stacja TVN pracuje nad przystosowaniem programów Magdy Gessler do zagranicznego odbiorcy.

[Telemagazyn]

Poprzedni artykułNastępny artykuł