Idol

Zwyciężczyni „Idola” wzięła ślub

Aneta Sablik | fot. Facebook

Aneta Sablik, zwyciężczyni niemieckiego „Idola”, która ubiega się o reprezentowanie Polski w Eurowizji 2017, wyszła za mąż. Jej wybrankiem został Kevin Zuber.

Aneta Sablik to polska piosenkarka, która szturmem wkroczyła na niemiecki rynek muzyczny dzięki wygraniu 11 edycji programu „Deutschland sucht den Superstar”. Teraz artystka planuje podbój Europy w barwach Polski, dlatego zgłosiła swoją kandydaturę na krajowe eliminacje do Eurowizji 2017. Prywatnie też ma wiele powodów do szczęścia.

W minionym tygodniu, tj. 12 stycznia, Aneta Sablik wyszła za mąż. Piosenkarka wzięła ślub ze swoim wieloletnim partnerem, którym jest niemiecki muzyk Kevin Zuber. Para poznała się w 2012 roku, kiedy artystka wyjechała do Niemiec. Dwa lata później zaręczyli się.

Na swoim Instagramie Aneta Sablik pochwaliła się piękną suknią ślubną oraz krótkim filmikiem z wesela. Razem z mężem wykonali pierwszy taniec weselny. – Moja wymarzona suknia ślubna. Ten dzień był dla mnie wyjątkowy! – napisała szczęśliwa Aneta Sablik.

Aneta Sablik zebrała ponad 11 tys. polubień pod filmikiem z weselnego tańca. Zdjęcie, na którym pojawił się jej mąż, również spotkało się z gorącym przyjęciem. Para otrzymała od fanów mnóstwo gratulacji oraz życzeń szczęścia na nowej drodze życia.

[Plejada]

Poprzedni artykułNastępny artykuł