Pierwsza randka, Rendez-vous

TVP2 pokaże program „Pierwsza randka”, polską wersję brytyjskiego show „First Dates”

Kadr z programu "First Dates" | fot. Channel 4

W wiosennej ramówce TVP2 znajdzie się reality show „Pierwsza randka”, oparty na popularnym w Wielkiej Brytanii formacie „First Dates”, nadawanym w Channel 4.

Formuła „First Dates” jest bardzo prosta: do restauracji w centrum miasta zapraszane są na randkę osoby, które nigdy wcześniej się nie spotkały. Kelnerzy serwują posiłek, a uczestnicy muszą w krótkim czasie dowiedzieć się na swój jak najwięcej, by na końcu zdecydować, czy chcą się spotkać ponownie.

Przez cały czas uczestników podglądają ukryte w restauracji kamery, a nad wszystkim czuwa właściciel lokalu. W każdym odcinku prezentowane będzie kilka randek w ciemno. Widzowie zobaczą także komentarze pracowników na temat oglądanych spotkań.

Polska wersja reality show trafi do wiosennej ramówki TVP2. Prawdopodobnie program będzie nosić tytuł „Pierwsza randka”. Zdjęcia do show jeszcze nie wystartowały.

„First Dates” jest nadawany w stacji Channel 4 nieprzerwanie od 2013 roku. Format trafił także m.in. do Hiszpanii, Kanady, Irlandii i Australii.

Poprzedni artykułNastępny artykuł