The Celebrity Apprentice

Zadebiutował „The New Celebrity Apprentice” z Arnoldem Schwarzeneggerem

Arnold Schwarzenegger | fot. NBC

Aktor i były gubernator Kalifornii Arnold Schwarzenegger zastąpił w poniedziałek prezydenta elekta USA Donalda Trumpa jako nowy prowadzący reality show „The New Celebrity Apprentice”.

Z reakcji komentatorów i użytkowników mediów społecznościowych wynika, że Schwarzenegger nie wypadł zbyt dobrze w pierwszym odcinku „The New Celebrity Apprentice”. – Pierwszy odcinek nie był łatwy. Ale celebryci znają już moje oczekiwania. Podejmujcie ryzyko, dajcie z siebie wszystko – napisał aktor na Twitterze po emisji programu.

Przypomnijmy, że 69-letni Arnold Schwarzenegger zdobył sławę w latach 80. dzięki udziale w takich filmach jak „Terminator” czy „Conan Barbarzyńca”. W latach 2003-2010 był gubernatorem Kalifornii.

Do tej pory amerykański kanał NBC pokazał 7 sezonów „The Apprentice” i 7 sezonów „The Celebrity Apprentice” (łącznie 14 edycji). W „The Apprentice” zawodnicy rywalizowali o wysokie stanowisko w firmie Trumpa, a on po kolei eliminował kandydatów, wygłaszając słynne zdanie: „You are fired!” („Jesteś zwolniony!”). W „The Celebrity Apprentice” biorą udział celebryci, którzy walczą o pieniądze na cele charytatywne.

[Interia]

Poprzedni artykułNastępny artykuł