Top Model 6

Finał „Top Model 6”: kto wygrał?

Finaliści programu "Top Model 6" | fot. TVN

Finał „Top Model 6” za nami. O zwycięstwo w programie walczyło troje uczestników. Kto głosami widzów został laureatem konkursu?

Program „Top Model” dobiegł końca, a szósta edycja zakończyła się zaskakującym zwycięstwem. Po wielu tygodniach rywalizacji do stawki finałowej dotarło troje uczestników: Ewa Niespodziana, Patryk Grudowicz i Daria Zhalina. Modele wzięli udział w ostatniej, decydującej sesji zdjęciowej oraz zaprezentowali się na wybiegu.

Program rozpoczął się pokazem najnowszej kolekcji Elwiry Rutkowskiej, którą zaprezentowali wszyscy uczestnicy szóstej edycji „Top Model”: Kamil Popławski, Ada Daniel, Aleksandra Zbinkowska, Mateusz Mil, Mateusz Zapotocki, Sasza Muzheiko, Kamila Warzecha, Natalia Karabasz, Mariusz Tomczak, Adam Niedźwiedź, Daniel Tracz i Zuzanna Matysiak, a także Patryk Grudowicz, Daria Zhalina i Ewa Niespodziana. Uczestnicy, którzy odpadli już z rywalizacji, jednogłośnie stwierdzili, że rywalizację powinna wygrać Daria Zhalina.

Następnie uczestnicy zaprezentowali najnowszą kolekcję Dawida Wolińskiego, jednego z jurorów programu. Chwilę później widzowie zobaczyli wideorelację z sesji zdjęciowej trojga finalistów. Daria Zhalina, Patryk Grudowicz i Ewa Niespodziana zrobili zdjęcie na okładkę magazynu „Glamour”.

Joanna Krupa i Michał Piróg ogłosili, że po pierwszej rundzie głosowania z programu odpadła Daria Zhalina.

W kolejnej części finału, uczestnicy „Top Model 6” pokazali się w kreacjach Mariusza Przybylskiego.

Na koniec Joanna Krupa i Michał Piróg ogłosili, że 6 edycję programu „Top Model” wygrał Patryk Grudowicz. W nagrodę otrzymał 100 tys. złotych i podpisał kontrakt z agencją modową Avant Models, a jego zdjęcie ukaże się w najnowszym wydaniu magazynu „Glamour”.

[Plejada]

Poprzedni artykułNastępny artykuł