Azja Express 2

„Azja Express” z drugim sezonem?

Logo programu "Azja Express"

Stacja TVN rozważa kontynuację show „Azja Express”. Kierownictwo jest zadowolone z oglądalności i popularności programu.

Według nieoficjalnych informacji stacja jest zadowolona z oglądalności „Azja Express”. – Wyniki „Azji” są bardzo dobre. Rozważamy kontynuację – mówi osoba powiązana z TVN.

Wszystko wskazuje na to, że widowisko miałoby mieć swoją premierę jesienią 2017 roku.

Przypomnijmy, że „Azja Express” jest realizowana na podstawie holendersko-belgijskiego formatu „Peking Express”, w którym bierze udział osiem duetów gwiazd i ich bliskich. Program zakłada rywalizację par, które mają przebyć wyznaczoną trasę, dysponując minimalnym budżetem w kwocie 1 dolara na dzień na osobę. Drużyna, która dotrze jako ostatnia do wyznaczonego w danym odcinku celu jest eliminowana.

Program pokazywany jest na antenie TVN w środy o godz. 21:30, począwszy od 7 września. Jak wynika z danych Nielsen Audience Measurement, średnia widownia trzech pierwszych odcinków wyniosła 1,75 mln osób, co przełożyło się na 14,42 proc. udziału w rynku wśród wszystkich widzów, 20,70 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 17,74 proc. w grupie 16-59.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł