Azja Express 2

Foremniak, Stramowski i Warnke wezmą udział w „Azji Express 2”?

Małgorzata Foremniak | fot. TVN

Tabloidy donoszą, że kolejne gwiazdy są zainteresowane udziałem w show „Azja Express”. Podobno w drugim sezonie formatu chcieliby wziąć udział m.in. Małgorzata Foremniak, Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke.

Według niepotwierdzonych informacji rozpoczęły się już rozmowy z potencjalnymi celebrytami, którzy mieliby wystąpić w programie „Azja Express 2”.

Zdaniem tygodnika „Na żywo” wśród potencjalnych uczestników miałaby się znaleźć Małgorzata Foremniak. – Szef bardzo ją ceni, więc zapewnił, że będzie o niej pamiętał przy kolejnych produkcjach. Wiedząc, że jest doświadczoną podróżniczką, zaproponował, by zastanowiła się nad udziałem w drugiej odsłonie programu „Azja Express” – twierdzi informator „Na żywo”.

Tygodnik zdradza, że w parze z Foremniak miałby się znaleźć przyjaciółka aktorki – projektantka Izabela Łapińska lub też córka gwiazdy – Ola Jędruszczak.

Z kolei „Fakt” dotarł do informacji, że o angaż w show walczą również Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke. – Zauważyli, że udział w „Azja Express” bardzo opłacił się Małgosi i Radkowi. Też by tak chcieli. Rozpowiadają w TVN, ze chętnie wezmą udział w drugiej edycji albo wystąpią wspólnie w innym programie – twierdzi informator „Faktu”.

Póki co stacja TVN nie potwierdziła oficjalnie, że planowana jest druga edycja show „Azja Express”.

Poprzedni artykułNastępny artykuł