Domowe rewolucje

Dorota Szelągowska poprowadzi program „Domowe rewolucje” w HGTV

Dorota Szelągowska | fot. TVN Style

Grupa TVN pracuje nad nowym programem wnętrzarskim „Domowe rewolucje”, który trafi na antenę nowej stacji HGTV. Poprowadzi go Dorota Szelągowska.

W każdym odcinku „Domowych rewolucji” ekipa budowlańców odwiedzi właścicieli mieszkania i przeprowadzi remont wszystkich pomieszczeń. Dorota Szelągowska zajmie się projektem wnętrz oraz przedstawi widzom proste zabiegi na ulepszenie własnego mieszkania.

Wbrew wcześniejszym informacjom nowy program nie będzie polską wersją formatu „Extreme Makeover”. – Nie przygotowuję polskiej wersji „Extreme Makeover”. „Domowe rewolucje” to po prostu rozszerzone wersje „Dorota Was Urządzi” i „Polowanie na mieszkanie”. Metamorfozie zostaną poddane całe mieszkania. Nie burzymy domów, nie budujemy nowych. Zmieniamy Wasze wnętrza, a format się tworzy, więc będzie całkiem nowiutki – powiedziała Dorota Szelągowska.

Aby zgłosić się do programu należy wysłać zgłoszenie na adres e-mail [email protected], załączając zdjęcia i opis mieszkania, a także krótki filmik z przedstawieniem siebie i bliskich.

Emisja programu wnętrzarskiego „Domowe rewolucje” planowana jest na przyszły rok na antenie HGTV. HGTV należy do koncernu Scripps Networks Interactive, właściciela TVN. Stacja pojawi się w wyniku przekształcenia obecnie dostępnego kanału TVN Meteo Active.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł