Big Brother

Ruszyła emisja „Big Brother: Over The Top”

Julie Chen, prowadząca program Big Brother | fot. CBS

28 września na platformie CBS All Access ruszyła emisja pierwszego sezonu „Big Brother: Over The Top”. Do Domu Wielkiego Brata wprowadziło się 13 uczestników, którzy przez 65 dni będą walczyć o 250 tys. dolarów.

W programie udział bierze 12 nowych uczestników i jeden powracający gracz – Jason Roy, którego wybrali subskrybenci CBS All Access w internetowym głosowaniu.

W „Big Brother: Over The Top” udział biorą:

– Alex Willett
– Danielle Lickey
– Jason Roy
– Justin Duncan
– Kryssie Ridolfi
– Michael „Cornbread” Ligon
– Monte Massongill
– Morgan Willett
– Neeley Jackson
– Scott Dennis
– Shane Chapman
– Shelby Stockton
– Whitney Hogg

Cyfrowa edycja „Big Brothera” potrwa 65 dni. Dla zwycięzcy przewidziano 250 tys. dolarów nagrody – jest to nagroda o połowę mniejsza od tej, jaką otrzymują zwycięzcy regularnych edycji formatu w Stanach Zjednoczonych. Zwycięzca zostanie wybrany przez subskrybentów CBS All Access za sprawą głosowania.

Program dostępny jest wyłącznie w streamingu, za pośrednictwem platformy CBS All Access. Wszystkie najważniejsze wydarzenia (takie jak konkurencje, nominacje czy ceremonie Veto) można śledzić na żywo.

Od poniedziałku do wtorku i od czwartku do piątku można oglądać skróty z wydarzeń z poszczególnych dni. Dodatkowo w każdy wtorek i piątek można oglądać wypowiedzi uczestników udzielane na żywo w Pokoju Zwierzeń.

W każdą sobotę widzowie mogą na żywo oglądać konkurencję Have Not, a w sobotę i niedzielę – tzw. Safety Ceremony. Również w niedziele transmitowane są żywo Ceremonie Nominacji, w poniedziałki – konkurencje Veto, zaś we wtorki – spotkania Veto, podczas których Veto może zostać użyte.

W środy udostępniany będzie jeden odcinek programu, a zaraz po nim będzie realizowany program na żywo, prowadzony przez Julie Chen, podczas którego jeden z uczestników zostanie wyeliminowany. Tuż po eliminacji odbywać się będzie konkurencja, podczas której wyłoniona zostanie nowa osoba pełniącą funkcję Głowy Domu.

W każdy czwartek udostępniane zostaną dwa oddzielne segmenty, podczas których prowadząca Julie Chen porozmawia z uczestnikami programu, a także z wyeliminowanym dzień wcześniej mieszkańcem.

Finał widowiska odbędzie się 1 grudnia.

Poprzedni artykułNastępny artykuł