Expedition Robinson

Reaktywowany australijski „Survivor” z datą premiery

Jonathan LaPaglia na planie australijskiego "Survivora" | fot. Channel Ten

Znamy datę premiery nowego sezonu australijskiego „Survivora”. Nowa edycja programu zadebiutuje na antenie jeszcze w tym tygodniu.

Australijski „Survivor” doczeka się nowego sezonu po 10 latach przerwy. W trzeciej edycji weźmie udział aż 24 uczestników, którzy będą walczyć o 500 tysięcy dolarów australijskich.

Realizacja show ruszyła 16 maja i trwała przez 55 dni. Zdjęcia do programu miały miejsce na terytorium Samoa (w tym miejscu zrealizowano 4 sezony amerykańskiej wersji programu).

– Jesteśmy dumni z jakości wykonanej pracy (…). Chociaż format obecny był od lat w wielu krajach, dla nas to tak naprawdę pierwsza edycja – powiedział Stephen Tate ze stacji Ten, odcinając się tym samym od tego, co prezentowały poprzednie edycje australijskiego „Survivora”. Dotychczas w Australii powstały bowiem dwa sezony „Survivor”, które jednak nie cieszyły się popularnością. Pierwsza edycja emitowana była w 2002 roku, a druga – z udziałem celebrytów – w 2006 roku. Oba programy spotkały się ze sporą krytyką. Zdaniem producentów trzecia edycja ma prezentować zupełnie nową jakość.

„Australian Survivor 3” emitowany będzie dwa razy tygodniu – w niedziele i poniedziałki – na antenie stacji Ten. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany już w najbliższą niedzielę, 21 sierpnia.

Program poprowadzi Jonathan LaPaglia.

Poprzedni artykułNastępny artykuł