Talent shows

Netflix wyprodukuje swój pierwszy reality show. Sylvester Stallone producentem

Logo Netflix

Netflix przygotowuje swój pierwszy reality show pod tytułem „Ultimate Beastmaster”. To międzynarodowy projekt z udziałem zawodników z sześciu krajów świata. Za produkcję odpowiadać będzie m.in. sam Sylvester Stallone.

W programie rywalizować będą uczestnicy ze Stanów Zjednoczonych, Brazylii, Korei Południowej, Meksyku, Niemiec oraz Japonii – podał Netflix w komunikacie prasowym.

W każdym z 10 odcinków wystąpi 12 zawodników – po dwóch z każdego kraju. Będą oni mieli za zadanie pokonać trudny tor przeszkód. Najlepszy uczestnik otrzyma koronę z tytułem Beastmastera. Zwycięzcy poszczególnych odcinków zmierzą się w finale, w którym nagrodą będzie tytuł Ultimate Beastmastera.

Każdy z krajów uczestniczących w projekcie będzie mieć po dwóch własnych lokalnych gospodarzy. Wszystkie 10 odcinków reality show trafi tego samego dnia na stronę Netfliksa na całym świecie. Data premiery jest jeszcze nieznana.

Program „Ultimate Beastmaster” jest produkowany przez firmę 25/7 Productions oraz Dave’a Broome’a, producenta wykonawczego amerykańskiego reality show „The Biggest Loser”. W produkcję jest też zaangażowany hollywoodzki aktor Sylvester Stallone, który pełni funkcję drugiego producenta wykonawczego.

[Business Insider Polska]

Poprzedni artykułNastępny artykuł