The Voice of Poland

Finalista „The Voice of Poland” w stanie zagrożenia życia. Muzyk prosi o pomoc

Mateusz Krautwurst | Foto: mufka.com.pl

Mateusz Krautwurst, piosenkarz znany z programu „The Voice of Poland”, znalazł się w szpitalu. Zdaniem lekarzy życie finalisty show jest zagrożone.

Mateusz Krautwurst | Foto: mufka.com.pl
Mateusz Krautwurst | Foto: mufka.com.pl

Mateusz Krautwurst dał się poznać telewidzom m.in. dzięki udziałowi w pierwszej edycji programu „The Voice of Poland”, w którym zajął 4 miejsce. Finalista show znalazł się niedawno w szpitalu, gdzie stan jego zdrowia oceniono na zagrożony. Wszystko przez niedobór płytek krwi.

Na swoim Facebooku Mateusz Krautwurst uspokoił swoich fanów i zapewnił, że czuje się dobrze. Wystosował jednak prośbę o oddawanie krwi. – „Raz na wozie, raz pod wozem”. Na szczęście w przenośni. Niestety, ilość moich płytek krwi to 1000. Norma zaczyna się od 100.000. Mój stan nazwano bezpośrednim zagrożeniem życia, ale czuję się dobrze! Piszę, ponieważ przydałoby mi się trochę płytek krwi i jeśli ktoś ma czas i grupę krwi 0 Rh+/-, to chętnie przyjmę. MOŻNA ODDAĆ TEŻ PŁYTKI KRWI INNEJ GRUPY. One zostaną w banku, a ja otrzymam odpowiednie! – napisał na Facebooku Mateusz Krautwurst.

Gwiazdę programu „The Voice of Poland” wsparło wielu muzyków, w tym kilku uczestników „The Voice of Poland” – Krzysztof Iwaneczko i Jagoda Kret, a także zespół LemON, Michał Rudaś, Iwona Kmiecik, Georgina Tarasiuk oraz finalista „Mam Talent!” Adi Kowalski.

[Plejada]

Poprzedni artykułNastępny artykuł