Warsaw Shore 6: Summer Camp

MTV Polska pokaże letni sezon „Warsaw Shore: Summer Camp” w Mielnie

Logo programu Warsaw Shore

MTV Polska ponownie szykuje letnią odsłonę reality show „Warsaw Shore: Summer Camp”, która tym razem będzie nagrywana w Mielnie. Prace na planie ruszą w lipcu, a program trafi na antenę jesienią.

Logo programu Warsaw Shore
Logo programu Warsaw Shore

warsa

Uczestnicy „Warsaw Shore 6: Summer Camp” zamieszkają w Mielnie i będą spędzać czas nad polskim wybrzeżem, bawiąc się w tamtejszych klubach.

MTV nie zdradza na razie, jaki będzie skład uczestników „Summer Camp”. W piątej edycji udział brali: Anna „Mała” Aleksandrzak, Anna Ryśnik, Damian Zduńczyk, Ewelina Kubiak, Magda Pyznar, Wojciech Gola i bliźniacy Piotr i Paweł Kluk. Szefem Ekipy był Jacek Nowak.

Zdjęcia do „Warsaw Shore: Summer Camp” ruszą w piątek, 1 lipca i potrwają dwa tygodnie. Relacje z wakacji widzowie obejrzą jesienią.

Producentem wykonawczym show będzie Dragon Head.

Przypomnijmy, że edycję specjalną „Summer Camp” z udziałem uczestników „Warsaw Shore” MTV Polska po raz pierwszy zrealizowała rok temu, a pokazała jesienią 2015 roku. Program oglądało średnio 116 tys. widzów, co przełożyło się na 1,43 proc. udziału w grupie 4+ oraz 2,53 proc. w grupie 16-49. Wpływy z reklam wyniosły 553 tys. zł.

Od lutego stacja emituje odcinki piątej edycji „Warsaw Shore”, które w ubiegłym roku kręcono we Wrocławiu.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł