The Voice of Poland 7

Ruszają pre-castingi do „The Voice of Poland 7”

Logo programu The Voice

Od 3 do 18 czerwca w Warszawie odbędą się pre-castingi do 7 edycji show „The Voice of Poland”. Z udziału w programie zrezygnowała Edyta Górniak.

Logo programu The Voice
Logo programu The Voice

Pre-castingi do „The Voice of Poland 7” odbędą się przez trzy kolejne weekendy – 3-4, 10-11 oraz 17-18 czerwca w budynku Telewizji Polskiej przy ulicy Woronicza 17 (blok F). Każdy uczestnik musi przygotować dwa utwory – w tym jeden w języku polskim.

Póki co nie wiadomo, kto poprowadzi nową edycję show, ani kto będzie oceniał wokalistów. Z udziału w programie zrezygnowała Edyta Górniak – wokalistka była trenerką w 3, 5 i 6 edycji. Jak napisała w oświadczeniu umieszczonym na Facebooku, na jesień ma zaplanowane „inne działania zawodowe”.

– Dziękuję za zaufanie i czwarte już zaproszenie do roli trenera w programie „The Voice of Poland”. Każdy udział w kolejnej edycji wspominam z wielkim sentymentem. Przepraszam wszystkich fanów tego programu – niestety w tym roku na czas jesienny zaplanowałam inne działania zawodowe i tym razem nie mogę przyjąć zaproszenia – napisała Górniak.

7 edycję „The Voice of Poland” TVP2 pokaże jesienią. Umowę na realizację programu podpisał poprzedni zarząd TVP.

Producentem widowiska jest firma Rochstar.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł