Dom Marzeń, Projekt Lady

„Projekt Lady”, „Dom marzeń” i „Polowanie na mieszkanie” latem w TVN

Małgorzata Rozenek w programie "Projekt Lady" | fot. TVN

Stacja TVN w letniej ramówce stawia na nowe programy. Na antenie pojawią się „Projekt Lady”, „Dom marzeń” i „Polowanie na mieszkanie”.

Małgorzata Rozenek w programie "Projekt Lady" | fot. TVN
Małgorzata Rozenek w programie „Projekt Lady” | fot. TVN

Stacja TVN do ramówki wprowadzi trzy premierowe produkcje – będą one emitowane począwszy od ostatniego weekendu czerwca.

W niedzielę, 26 czerwca, ok. godz. 11:00 zadebiutuje „Polowanie na mieszkanie” z portfolio Scripps Networks Interactive. W programie Dorota Szelągowska przemierzy kilometry marketów budowlanych w poszukiwaniu tych, którzy chcieliby coś zmienić w swoich mieszkaniach, ale kompletnie nie wiedzą jak się za to zabrać. W każdym odcinku Szelągowska wybierze jedną osobę, której wyremontuje najbardziej nielubiane przez nią pomieszczenie.

Tego samego dnia późnym popołudniem rozpocznie się emisja programu „Dom Marzeń” z Ulą Chincz w roli prowadzącej. W widowisku 10 par stanie do walki o spełnienie swojego największego marzenia – posiadania własnych czterech kątów. Uczestnicy wspólnymi siłami będą musieli zbudować dom swoich marzeń, ale tylko jedna z par będzie mogła zamieszkać w nim na stałe. O tym, kto otrzyma klucze zdecydują widzowie. Format stanowi polską adaptację brytyjskiego formatu „Building The Dream”.

Z kolei w poniedziałkowe wieczory o godz. 20:55, począwszy od 27 czerwca, TVN emitować będzie program „Projekt Lady”. Widowisko poprowadzi Małgorzata Rozenek, a bohaterkami będzie 12 dziewczyn, które do tej pory nie stroniły od hucznych i zakrapianych imprez, wulgarnego języka i wyzywających zachowań. Rozenek będzie starała się przekonać uczestniczki do zmiany stylu życia, a najwytrwalsza z nich otrzyma tytuł prawdziwej damy.

Format początkowo miał znaleźć się w wiosennej ofercie, ale TVN odwołała emisję, tłumacząc decyzję dobrymi wynikami pozostałych propozycji programowych.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł