Agent: Gwiazdy 2

„Agent” z kolejnym sezonem? TVN rozważa kolejną edycję – możliwe, że z udziałem zwykłych uczestników

Logo programu Agent | Fot. TVN

Stacja TVN jest zadowolona z wyników oglądalności reality show „Agent: Gwiazdy” i zamierza kontynuować produkcję widowiska. Nowa edycja miałaby pojawić się na antenie wiosną przyszłego roku.

Logo programu Agent | Fot. TVN
Logo programu Agent | Fot. TVN

„Agent: Gwiazdy” pokazywany jest na antenie TVN we wtorki o godz. 21:30, począwszy od 23 lutego. Jak wynika z danych Nielsen Audience Measurement, średnia widownia trzech pierwszych odcinków wyniosła 1,87 mln osób, co przełożyło się na 13,59 proc. udziału w rynku wśród wszystkich widzów oraz 17,41 proc. w grupie komercyjnej 16-49. TVN w paśmie nadawania widowiska jest wiceliderem rynku telewizyjnego, ale zajmuje pierwsze miejsce w grupie komercyjnej.

Stacja TVN jest zadowolona z wyników oglądalności reality show „Agent: Gwiazdy” i zamierza kontynuować produkcję widowiska. – Decyzja o powrocie do tego formatu po latach nie była oczywista, ale to dobry wybór – mówi Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego Grupy TVN. Zapewnia, że program spełnił oczekiwania stacji. – Jesteśmy zadowoleni z wyników – mówi.

Telewizja TVN rozważa realizację kolejnej edycji reality show. Jej emisja miałaby mieć miejsce wiosną 2017 roku. – Decyzje co do przyszłorocznej ramówki będą zapadać jesienią – mówi Czaja.

Na razie nie wiadomo, czy przy kontynuacji „Agenta” stacja ponownie zdecyduje się na formułę z celebrytami. – Dla uczestników programu to była świetna przygoda, dlatego sądzę, że nie będzie problemu z pozyskaniem kolejnych gwiazd – podkreśla zastępca dyrektora programowego TVN.

TVN rozważa też powrót do pierwotnej formuły reality show, w której o nagrodę rywalizują uczestnicy wyłonieni w castingu.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł