Agent: Gwiazdy

„Agent: Gwiazdy” śledzi 1,9 mln widzów. TVN liderem w grupie komercyjnej

Kinga Rusin na planie "Agenta" | fot. Instagram

Reality show „Agent: Gwiazdy” ogląda średnio 1,87 mln osób. To o 90 tys. mniej, niż oglądało nadawany rok temu w tym paśmie serial „Prawo Agaty”. TVN w czasie emisji formatu jest druga w całym rynku i pierwsza w grupie 16-49.

Kinga Rusin na planie "Agenta" | fot. Instagram
Kinga Rusin na planie „Agenta” | fot. Instagram

„Agent: Gwiazdy” emitowany jest na antenie TVN we wtorki o godz. 21:30, począwszy od 23 lutego. Średnia widownia trzech dotąd pokazanych odcinków wyniosła 1,87 mln osób, co przełożyło się na 13,59 proc. udziału w rynku wśród wszystkich widzów oraz 17,41 proc. w grupie komercyjnej 16-49 – wynika z danych Nielsen Audience Measurement.

Do tej pory największą widownię przyciągnął pierwszy odcinek formatu, który śledziło średnio 1,92 mln widzów.

Nadawany rok temu w paśmie show „Agent: Gwiazdy” siódmy sezon serialu „Prawo Agaty” oglądało o 90 tys. widzów więcej – pierwsze trzy odcinki śledziło średnio 1,96 mln osób, a ich udział w grupie 4+ wynosił odpowiednio 14,16 proc. Niższy niż w przypadku „Agenta” był udział serialu w grupie 16-49, który wyniósł tylko 14,28 proc.

TVN w paśmie nadawania reality show „Agent: Gwiazdy” jest wiceliderem rynku telewizyjnego. Pierwsze miejsce zajmuje TVP2 z udziałem na poziomie 19,36 proc., nadająca w tym czasie kulisy „M jak miłość” i „Magazyn Ekspresu Reporterów”. Za TVN plasują się Polsat (film fabularny i pierwsze dwa odcinki „Powiedz Tak!”; 9 proc.) oraz TVP1 (film fabularny, a także pierwsze dwa odcinki „Warto rozmawiać”; 3,59 proc.).

Natomiast wśród widzów w grupie komercyjnej TVN jest liderem, a dalej plasują się Dwójka, Polsat i Jedynka.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł