Talent shows

Rusza czwarta edycja „Disco Star” w Polo TV

Jurorzy programu Disco Star | fot. Polo TV | fot.

W sobotę, 12 marca, Polo TV rozpocznie emisję 4 edycji show „Disco Star”. Zmagania młodych wokalistów oraz zespołów tworzących muzykę dyskotekową i taneczną będzie oceniało jury w składzie: Shazza, Radek Liszewski z formacji Weekend oraz wokalista After Party Patryk Pegza.

Jurorzy programu Disco Star | fot. Polo TV | fot.
Jurorzy programu Disco Star | fot. Polo TV | fot.

4 sezon „Disco Star” będzie obfitował w muzyczne niespodzianki, a to za sprawą gwiazd, które będą pojawiać się w każdym odcinku eliminacyjnym. Także sami jurorzy zaprezentują swoje największe przeboje. Nowością będzie zmieniona formuła pojedynków pomiędzy rywalizującymi artystami. Każdy z nich będzie musiał zaprezentować dwa wykonania (a nie jedno – jak w poprzednich sezonach).

O tytuł „Disco Star” rywalizować będzie 36 wykonawców wyłonionych w castingach, które przeprowadzono w styczniu tego roku. – Główna nagroda w programie na razie stanowi niespodziankę dla uczestników. Zwycięstwo w naszym show to przepustka do estradowej kariery. Potwierdzeniem tego jest sukces laureatów poprzednich edycji, m.in. Jagody czy zespołów Eratox i Jago Young – mówi Stanisław Drozdowski, dyrektor programowy Polo TV.

Dodatkowo finaliści tegorocznej edycji będą mogli zaprezentować się na scenie podczas letnich koncertów i festiwali Polo TV.

Premierowe odcinki „Disco Star” będą emitowane w każdą sobotę o godz. 18:00 (powtórki w niedziele o godz. 16:30, we wtorki o godz. 21:00 i w czwartki o godz. 21:00).

28 maja podczas finału na żywo w głosowaniu SMS-owym widzowie wybiorą zwycięzcę programu. Z kolei tydzień później Polo TV wyemituje odcinek specjalny, stanowiący kompilację najlepszych fragmentów oraz materiałów dotąd nieemitowanych.

[Media2.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł