Warsaw Shore 5

„Warsaw Shore 5” zadebiutuje 28 lutego

Uczestnicy "Warsaw Shore 5" | fot. MTV Polska

W niedzielę, 28 lutego MTV Polska rozpocznie emisję 5 edycji reality show „Warsaw Shore”. Program zrealizowano jesienią 2015 roku we Wrocławiu. Widzowie obejrzą przygody dziesięciu uczestników, m.in. Eweliny Kubiak i bliźniaków Kluk.

Uczestnicy "Warsaw Shore 5" | fot. MTV Polska
Uczestnicy „Warsaw Shore 5” | fot. MTV Polska

W „Warsaw Shore 5” skład ekipy zwiększy się o dwie osoby. Uczestnikami będą znani z poprzednich edycji Anna Ryśnik „Duża”, Anna Aleksandrzak „Mała”, Wojciech Gola, Jakub Henke „Ptyś”, Damian Zduńczyk „Stifler”, Magda Pyznar oraz Klaudia Stec. Do programu powróci Ewelina Kubiak, która nie występowała w letniej odsłonie formatu „Summer Camp”. Natomiast Alana Kwiecińskiego, który zrezygnował z programu, zastąpią bliźniacy Piotr i Paweł Kluk. Szefem ekipy ponownie będzie Jacek Nowak.

Program nagrywano w listopadzie 2015 roku we Wrocławiu. Show realizowany był w wynajętym i naszpikowanym kamerami obiekcie. Widzowie śledzić będą życie bohaterów, a także ich zmagania podczas pracy w barze oraz zobaczą jak młodzi ludzie imprezują we wrocławskich klubach.

– Stwierdziliśmy, że skoro Warszawę mamy już podbitą, to udamy się do Wrocławia, gdzie „Warsaw Shore” jest bardzo popularny – tłumaczy Agnieszka Krakós, PR manager w Viacom International Media Networks Polska.

„Warsaw Shore 5” trafi na antenę MTV w niedzielę, 28 lutego. Wiosną stacja wyemituje 15 odcinków reality show. Premierowe odcinki dostępne będą również na stronie internetowej mtv.pl oraz w aplikacji MTV Play.

Premierze widowiska towarzyszy kampania promocyjna w Internecie, m.in. przy wykorzystaniu narzędzia Facebook Canvas. W ramach promocji w piątek, 12 lutego we Wrocławiu internauci wezmą udział w speed datingu, czyli serii krótkich randkowych rozmów z uczestnikami czwartej edycji.

Producentem wykonawczym formatu jest Dragon Media.

MTV Polska rozważa obecnie kontynuację reality show. Na razie nie wiadomo, czy stacja zdecyduje się na realizację letniej odsłony „Warsaw Shore”.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł