The Voice of Poland 7

„The Voice of Poland” wróci z kolejnym sezonem

Sceneria amerykańskiej wersji programu The Voice | fot. NBC

Pewne jest, że widzowie TVP2 jesienią tego roku zobaczą siódmą edycję programu „The Voice of Poland”. Wynika to z umów zawartych jeszcze przez poprzednie kierownictwo Telewizji Polskiej.

Sceneria amerykańskiej wersji programu The Voice | fot. NBC
Sceneria amerykańskiej wersji programu The Voice | fot. NBC

Jeszcze kilka dni temu Maciej Chmiel – dyrektor TVP2 – informował, że decyzja w sprawie kontynuacji „The Voice of Poland” zapadnie w połowie roku. Podkreślał jednocześnie, że program jest dobrze odbierany przez widzów i ma też swoją rolę w ekspozycji młodych talentów.

Teraz wiadomo, że show na pewno wróci do ramówki Dwójki po wakacjach. – Jesienią widzowie TVP2 obejrzą siódmą odsłonę tego formatu. Jesteśmy zobligowani do realizacji programu przez zapis w umowie, którą podpisał poprzedni zarząd Telewizji Polskiej. Będziemy respektować jej warunki – mówi Chmiel. Dodaje, że jest z programu „The Voice of Poland” zadowolony.

Stacja planuje jednak zmiany w składzie prowadzących i trenerów. Szczegóły nie są jeszcze znane.

Trenerami w szóstej edycji „The Voice of Poland”, emitowanej jesienią 2015 roku, byli Andrzej Piaseczny, Maria Sadowska, Edyta Górniak i duet Tomson i Baron. Widowisko prowadzili Tomasz Kammel, Halina Mlynkova i Maciej Musiał.

Producentem wykonawczym formatu ma pozostać firma Rochstar.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł