MasterChef Junior

Mateusz Gessler, Anna Starmach i Michel Moran jurorami „MasterChef Junior”

Logo programu "MasterChef Junior"

Mateusz Gessler, Anna Starmach i Michel Moran będą jurorami w programie „MasterChef Junior”, który wiosną przyszłego roku pokaże TVN. Nagrania do reality show, który wyprodukuje firma Endemol Shine Polska, ruszają 20 grudnia.

Logo programu "MasterChef Junior"
Logo programu „MasterChef Junior”

Uczestników „MasterChef Junior” oceniać będą Anna Starmach, Michel Moran i Mateusz Gessler. Starmach i Moran od czterech edycji są jurorami nadawanego w TVN programu „MasterChef”. Z kolei Mateusz Gessler (kucharz prowadzący restaurację Warszawa Wschodnia) miał być gospodarzem polskiej edycji „Hell’s Kitchen” w Polsacie, ale wycofał się z przyczyn osobistych. Magda Gessler pojawi się w programie w roli gościa specjalnego.

Na zorganizowanych w ostatnich tygodniach pre-castinach do programu „MasterChef Junior” pojawiło się 500 dzieci. – Wybór czterdziestu uczestników, którzy przez pierwsze dwa odcinki będą walczyć o udział w dalszych etapach programu, był naprawdę trudny. Jesteśmy pod wrażeniem kulinarnych zdolności małych kucharzy – mówi Ewa Leja, producentka programu.

Z wyłonionej wcześniej czterdziestki jurorzy wybiorą 14 uczestników w wieku od 8 do 13 lat, którzy w reality show będą rywalizować ze sobą w przygotowaniu różnych potraw i w zadaniach kulinarnych. Zwycięzca otrzyma tytuł MasterChefa Juniora.

Producentem wykonawczym i licencjodawcą programu jest firma Endemol Shine Polska. Zdjęcia do show ruszą 20 grudnia, a program trafi na antenę TVN wiosną przyszłego roku.

Format „MasterChef Junior” nadawany był dotąd w 19 krajach świata, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Australii, Brazylii, Tajlandii, Izraelu, Finlandii, Hiszpanii i we Francji.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł