Renowacje

TVN Style pokaże polską wersję „Kitchen Crashers”

Logo TVN Style

TVN Style pokaże lokalną wersję amerykańskiego hitu „Kitchen Crasher”. W Polsce program nosić będzie nazwę „Polowanie na kuchnię”, a na telewizyjnych ekranach zadebiutuje wiosną 2016 roku.

Logo TVN Style
Logo TVN Style

Scripps Networks Interactive i TVN zawarły pierwsze porozumienie o współpracy programowej od czasu, gdy Scripps Networks dokonał przejęcia Grupy TVN. Pierwszym efektem współpracy będzie polska wersja programu dekoratorskiego „Kitchen Crashers”.

Program w polskiej wersji będzie nosił tytuł „Polowanie na kuchnię”, a jego gospodynią zostanie polska dziennikarka, architekt wnętrz i guru w dziedzinie dekoratorstwa Dorota Szelągowska, znana polskim widzom z innych programów o tematyce związanej z aranżacją wnętrz (m.in.: „Dorota was urządzi” czy „Metamorfozy Doroty Szelągowskiej”).

Produkcja programu rozpocznie się pod koniec tego roku, a emisja premierowych odcinków przewidziana jest na wiosnę 2016 roku.

W „Polowaniu na kuchnię” Dorota Szelągowska wraz z ekipą odwiedzi sklepy budowlane w poszukiwaniu niczego niepodejrzewających klientów , którym zaoferuje profesjonalne usługi projektowania wnętrz w zmian za klucze do ich mieszkań. Dzięki profesjonalnej ekipie remontowej w jeden weekend przeprowadzi metamorfozę kuchni.

– Scripps Networks Interactive jest już liderem w dziedzinie wysokiej jakości programów o tematyce lifestylowej, a poprzez współpracę z TVN trafią one do jeszcze większej liczby odbiorców w Polsce – powiedział Jim Samples ze Scripps Networks Interactive.

Grupa TVN zdobyła również prawa do emisji kilku innych oryginalnych produkcji Scripps Networks, w tym m.in. do: „House Crashers” i „Rehab Addict” w TVN Style, „Backroad Gold” w TVN Turbo i „Hotel Impossible” w TTV. Pierwsze odcinki tych programów będą nadawane jesienią 2015 roku.

[Media2.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł