Projekt Lady

Małgorzata Rozenek poprowadzi program „Damą być” w TVN

Małgorzata Rozenek jako Perfekcyjna Pani Domu | fot. Cezary Piwowarski, TVN

W listopadzie mają ruszyć zdjęcia do nowego programu TVN „Damą być”, w którym Małgorzata Rozenek pomoże zmienić zachowanie niegrzecznych kobiet. Nie zdecydowano jeszcze kiedy reality show trafi na antenę TVN.

Małgorzata Rozenek jako Perfekcyjna Pani Domu | fot. Cezary Piwowarski, TVN
Małgorzata Rozenek jako Perfekcyjna Pani Domu | fot. Cezary Piwowarski, TVN

W programie „Damą być” kobiety zachowujące się w wyzywający i niegrzeczny sposób przez kilka tygodni będą próbowały zmienić się w prawdziwe damy i nauczyć zasad savoir-vivre. Pomagać w ich metamorfozie będzie Małgorzata Rozenek.

Do udziału w programie stacja poszukuje kobiet w wieku od 18 do 27 lat – zgłaszać można się poprzez wysłanie e-maila na adres [email protected].

Reality show będzie oparty na brytyjskim formacie „Ladette to Lady”, który w Wielkiej Brytanii przez pięć sezonów emitowała stacja ITV.

Zdjęcia do „Damą być” ruszą w listopadzie, a za produkcję wykonawczą odpowiadać będzie Golden Media Polska. Program może trafić na antenę TVN już w styczniu 2016 roku, ale możliwe, że nastąpi to wiosną.

Małgorzata Rozenek wiosną tego roku prowadziła w TVN reality show „Piekielny hotel”, który nie cieszył się dużą popularnością – oglądało go tylko 1,2 mln widzów, a stacja w czasie emisji przegrywała z konkurencją. Wcześniej Rozenek była gospodynią pięciu edycji „Perfekcyjnej pani domu”.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł