The Amazing Race 06

Nieznane okoliczności śmierci syna uczestniczki „The Amazing Race”

Hera McLeod i jej ojciec Gus w programie "The Amazing Race 6" | fot. CBS

Przed trzema laty Hera McLeod, uczestniczka „The Amazing Race 6” (2004), straciła swoje dziecko – 15-miesięcznego Prince’a McLeoda Ramsa. Do dziś sprawa jest niewyjaśniona. Głównym podejrzanym jest ojciec chłopca.

Hera McLeod i jej ojciec Gus w programie "The Amazing Race 6" | fot. CBS
Hera McLeod i jej ojciec Gus w programie „The Amazing Race 6” | fot. CBS

21 października 2012 roku Hera straciła swojego 15-miesięcznego syna, który zmarł podczas wizyty ojca chłopca – Joaquina Ramsa (Hera i Joaquin byli w separacji, która nastąpiła w dwa tygodnie po narodzinach dziecka). Mężczyzna, który z polisy ubezpieczeniowej syna otrzymał ponad 500 tys. dolarów, został oskarżony o zabójstwo pierwszego stopnia.

Hera następnie wytoczyła proces psychologowi, który wcześniej orzekł, iż bezpiecznym jest, by pozostawiała syna w towarzystwie ojca. Sąd uznał roszczenia za zasadne i Hera otrzymała zadośćuczynienie w wysokości 550 tys. dolarów.

Ostatniej nocy pojawiły się informacje, że siostra Hery, Lara McLeod, została zgwałcona przez narzeczonego Hery – Ramsa. Zaprzeczył on tym oskarżeniom, podobnie jak zaprzeczał oskarżeniom o zabójstwo byłej dziewczyny (w 2003 roku), jakiemukolwiek udziałowi w samobójstwie jego matki (w 2008 roku), czy oskarżeniom o zabójstwo swojego syna (w 2012 roku).

Lara McLeod najpierw została przez policję nakłoniona do zgłoszenia gwałtu, a następnie została aresztowana za składanie kłamliwych doniesień.

Przypomnijmy, że Hera McLeod brała udział w szóstej edycji „The Amazing Race” (2004) wraz ze swoim ojcem Gusem.

Poprzedni artykułNastępny artykuł