The Voice of Poland 6

„The Voice of Poland 6” z udziałem Rezigiusza

Logo programu The Voice of Poland

Youtuber Rezigiusz wcieli się w rolę V-Reportera w szóstej edycji show TVP2 „The Voice of Poland”. Dodatkowo widzowie po raz pierwszy będą mogli korzystać z aplikacji, która ma pozwolić na ich większy udział w programie.

Logo programu The Voice of Poland
Logo programu The Voice of Poland

Jako V-Reporter Rezigiusz będzie przedstawiał widzom kulisy formatu. Jego materiały i relacje znajdą się na stronie internetowej programu oraz w mediach społecznościowych. „Rezi” będzie pojawiał się też w odcinkach show – w krótkich wejściach opowie o tym, co się dzieje w Internecie. Drugim V-Reporterem pozostaje Marta Siurnik.

Rezigiusz (Remigiusz Wierzgoń) prowadzi na YouTube kanał poświęcony głównie tematyce gier komputerowych. Dotąd jego filmy zanotowały ponad 275 mln wyświetleń, a cały kanał subskrybuje ponad 1,5 mln użytkowników.

Od szóstej edycji show „The Voice od Poland” stanie się bardziej interaktywny, co zapowiadano już w czerwcu. Od 29 sierpnia widzowie będą mogli ściągnąć na swoje smartfony specjalną aplikację „The Voice of Poland – Zostań Trenerem”. Pozwoli ona głosować na uczestników w programach na żywo, a także na zbudowanie własnej drużyny z osób, które wystąpią w show.

Aplikacja da również dostęp do ciekawostek, aktualności i ekskluzywnych materiałów z planu. Za jej przygotowanie odpowiada firma Tellybug we współpracy z Ośrodkiem Technologii TVP.

Trenerami w szóstej edycji „The Voice of Poland” będą Edyta Górniak, Maria Sadowska, Andrzej Piaseczny oraz duet Tomson i Baron. Program poprowadzą zaś Halina Mlynkova, Tomasz Kammel i Maciej Musiał. Show będzie nadawany w soboty o godz. 20:05 począwszy od 5 września.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł