Super Dzieciak

„SuperDzieciak” trafi na antenę Polsatu w październiku

Logo Telewizji Polsat

Nowy show „SuperDzieciak” zadebiutuje na antenie Polsatu w pierwszej połowie października. Program będzie emitowany w sobotnim wieczornym paśmie i będzie stanowił konkurencję dla „Mam Talent! 8” i „The Voice of Poland 6”.

Logo Telewizji Polsat
Logo Telewizji Polsat

W programie, opartym na holenderskim formacie Talpy „Super Kids”, rywalizować będą ze sobą dzieci w wieku od 4 do 16 lat, które mają różnorodne talenty: muzyczne, taneczne, sportowe, związane ze sztuką czy nauką. Uczestnicy „SuperDzieciaka” będą mogli nie tylko występować solo, ale też w duetach czy większych zespołach.

Dzieci oceniać będzie nie tylko czteroosobowe jury, ale dodatkowo także grono 100 specjalistów z różnych dziedzin kultury, sztuki i sportu, często pedagogów z wieloletnim stażem. Każdy z finalistów „SuperDzieciaka” otrzyma jednorazowo stypendium w wysokości 5 tys. zł. Rodzice zwycięzcy show otrzymają 100 tys. zł. Nagroda za drugie miejsce to 50 tys. zł, a za trzecie – 30 tys. zł.

Polsat w połowie lipca rozpoczął poszukiwania uczestników, a w tym miesiącu zorganizowano kilka pre-castingów. Zgłoszenia będą przyjmowane do 20 sierpnia.

Prace nad programem nie są jeszcze mocno zaawansowane – nie wybrano dotąd jury i prowadzących. Możliwe, że castingi z ich udziałem ruszą pod koniec sierpnia albo na początku września.

„SuperDzieciak” nadawany będzie w soboty po godz. 20:00. Tym samym konkurować będzie z formatami „Mam Talent! 8” oraz „The Voice of Poland 6”. Obecny plan zakłada, że pierwszy odcinek widowiska widzowie stacji zobaczą w pierwszej połowie października.

Za produkcję wykonawczą polskiej wersji „Super Kids” odpowiada firma Jake Vision, która dla Polsatu produkuje także takie formaty jak „Tylko Muzyka”, „Top Chef” i „Hell’s Kitchen”.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł