Aplauz, aplauz!

Agnieszka Szulim prowadzącą „Aplauz, aplauz!”. W jury zasiądą Piotr Rubik, Anna Rusowicz i Małgorzata Ohme

Agnieszka Szulim | fot. Super Express

Prowadzącą nowy show TVN „Aplauz, aplauz!” będzie Agnieszka Szulim. Zdjęcia do widowiska ruszą w tym tygodniu, a w jury zasiądą Piotr Rubik, Ania Rusowicz i Małgorzata Ohme.

Agnieszka Szulim | fot. Super Express
Agnieszka Szulim | fot. Super Express

Program „Aplauz, aplauz!” będzie polską wersją hiszpańskiego formatu „Levantate”, w którym swoje wokalne umiejętności prezentują widzom duety złożone z dzieci (w wielu od 6 do 17 lat) i dorosłych, np. ich rodziców czy dziadków.

Program poprowadzi Agnieszka Szulim, a pary oceniać będzie jury w składzie: kompozytor Piotr Rubik, wokalistka Anna Rusowicz oraz psycholog Małgorzata Ohme.

Nowy show nie będzie emitowany na żywo. Cały sezon zostanie nagrany i zmontowany latem, ponieważ stacja chce zapewnić dzieciom komfort podczas pracy na planie. – Generalną zasadą w przypadku programów z udziałem dzieci jest nagrywanie odcinków wcześniej – wyjaśnia Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego Grupy TVN.

Za produkcję wykonawczą odpowiadać będzie firma Rochstar. Zdjęcia do odcinków studyjnych z udziałem jury i wyłonionych duetów rozpoczną się jeszcze w tym tygodniu.

„Aplauz, aplauz!” pojawi się na antenie TVN we wrześniu.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł