Super Dzieciak

Polsat pokaże reality show „Super Dzieciak”

Logo Telewizji Polsat

Polsat zamierza pokazać show „Super Dzieciak”, oparty na holenderskim formacie „Superkids”. Program wyprodukuje firma Jake Vision.

Logo Telewizji Polsat
Logo Telewizji Polsat

– Oglądamy różne formaty dziecięce i zastanawiamy się nad nimi – mówiła w maju Nina Terentiew, wiceprezes Polsatu ds. programowych. Ostatecznie Polsat postawił na „Superkids” – format stworzony przez holenderską firmą Talpa.

W programie, którego polski tytuł to „Super Dzieciak”, rywalizować będą ze sobą dzieci w wieku od 4 do 15 lat, które mają różnorodne talenty: muzyczne, taneczne, sportowe, związane ze sztuką czy nauką. Stacja zapowiada, że show ma wspierać rozwój talentów dzieci i zapewnić realizację ich marzeń.

Obecnie Polsat szuka uczestników do nowego programu. Castingi zostaną zorganizowane 1 sierpnia w Gdańsku i Wrocławiu, 2 sierpnia w Olsztynie i Krakowie oraz 9 sierpnia w Warszawie. Aby zgłosić swoje dziecko, należy na adres [email protected] przesłać film przedstawiający jego talent.

Na razie Polsat nie podaje, kto znajdzie się w jury programu oraz kto go poprowadzi. Dzieci występujące w show oceniać będzie czteroosobowe jury, ale dodatkowo także grono 100 specjalistów z różnych dziedzin kultury, sztuki i sportu, często pedagogów z wieloletnim stażem.

W programie pojawi się 40 uczestników. Każdy uczestnik otrzyma jednorazowo stypendium w wysokości 5 tys. zł. Rodzice zwycięzcy show otrzymają 100 tys. zł. Nagroda za drugie miejsce to 50 tys. zł a za trzecie – 30 tys. zł.

Za produkcję wykonawczą polskiej wersji „Superkids” odpowiadać będzie Jake Vision, która dla Polsatu produkuje też takie formaty jak „Tylko Muzyka”, „Top Chef” i „Hell’s Kitchen”.

Nie zapadła ostateczna decyzja, czy program „Super Dzieciak” pojawi się na antenie już jesienią, czy dopiero wiosną przyszłego roku. Polsat pokaże siedem odcinków show – cztery castingowe, dwa półfinałowe i finał.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł