Warsaw Shore 3

MTV Polska pokaże program „Warsaw Shore: Oglądaj z Trybsonami”

Uczestnicy Warsaw Shore | fot. MTV Polska

Kanał MTV Polska latem emitować będzie program „Warsaw Shore: Oglądaj z Trybsonami”, w którym Eliza i „Trybson” komentować będą odcinki trzeciej edycji „Warsaw Shore”.

Uczestnicy Warsaw Shore | fot. MTV Polska
Uczestnicy Warsaw Shore | fot. MTV Polska

W każdym z odcinków nowego programu Eliza Wesołowska i Paweł „Trybson” Trybała – uczestnicy pierwszej edycji „Warsaw Shore”, oglądać będą po raz pierwszy jeden z odcinków trzeciej edycji reality show i komentować go na gorąco. W cyklu pojawią się także inni uczestnicy „Warsaw Shore”, w tym byli bohaterowie – m.in. Mariusz „Śmietana” Śmietanowski.

– Pomysł na program wziął się z tego, że Eliza z Trybsonem są jednymi z najbarwniejszych uczestników „Warsaw Shore”. Widzowie nadal interesują się ich życiem, a my widzimy w nich wielki potencjał – mówi Agnieszka Krakós-Gorący, manager ds. komunikacji w VIMN Polska.

Cykl liczyć będzie 12 odcinków, a stacja wyprodukuje go samodzielnie.

Program „Warsaw Shore: Oglądaj z Trybsonami” będzie nadawany w niedziele o godz. 23:00, począwszy od 21 czerwca. Zastąpi w letniej ramówce trzecią edycją „Warsaw Shore”, której ostatni odcinek przed wakacjami MTV Polska pokaże 14 czerwca. Po wakacjach stacja nada jeszcze sześć dodatkowych odcinków programu.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł