Idol

Mariah Carey: „Idol to najgorsze doświadczenie w życiu”

Mariah Carey | fot. Shutterstock

Mariah Carey w ostrych słowach skrytykowała program „American Idol”, który w 2016 roku ostatecznie zejdzie z anteny. Amerykańska diwa była jurorką jednej z edycji i zdecydowanie nie wspomina tego najlepiej.

Mariah Carey | fot. Shutterstock
Mariah Carey | fot. Shutterstock

„Idol” w amerykańskiej telewizji pojawił się w 2002 roku i od tamtego czasu jest jednym z najpopularniejszych programów. Największą oglądalność zaliczył w latach 2005-2011. „Idol” w tamtym czasie gromadził przed telewizorami do 30 milionów widzów. W związku ze spadającą popularnością zapowiedziano ostatnią, 15 edycję programu na początek 2016 roku. Jurorami będą Jennifer Lopez, Keith Urban oraz Harry Connick Jr.

Uczestników oceniali wcześniej m.in. Simon Cowell, Paula Abdul, Ellen DeGeneres, Steven Tyler z Aerosmith. W 12 edycji (w 2013 roku) w jury zasiadali Mariah Carey, Nicki Minaj, Keith Urban i Randy Jackson. Na planie mocno iskrzyło między Carey i Minaj, co chętnie wykorzystywały media i producenci programu. Pojawiały się też przecieki o gwiazdorskich zachowaniach i wymaganiach Mariah.

Mariah Carey ostatnio została zapytana o ewentualny powrót do „American Idol”. Odpowiedź była zaskakująco szczera: „To było najgorsze doświadczenie w moim życiu. Nie zamierzam do tego wracać. Powiedzmy, że nie sądzę, żeby [twórcy programu] mieli jakiekolwiek zamiary, żebyśmy się dobrze czuli w trakcie tego show”.

„Nastawianie dwóch kobiet przeciwko sobie nie było fajne. Ten program powinien być poświęcony uczestnikom, a nie nieistniejącym sprzeczkom, które prowadziły do jeszcze większej śmieszności. Nie chciałabym być tego częścią nigdy więcej” – stanowczo podkreśliła Carey, przypominając o domniemanym konflikcie z Nicki Minaj.

Program „American Idol” była jurorka określiła mianem „nudnego i sztucznego”.

[Interia.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł