Project Runway 2

Finał „Project Runway 2”: Michał Zieliński zwycięzcą

Michał Zieliński | fot. mwmedia

Finał „Project Runway 2” już za nami. W ostatnim odcinku swoje kolekcje zaprezentowała trójka najlepszych uczestników: Patryk Wojciechowski, Anna Młynarczyk i Michał Zieliński. Gościem specjalnym była Karolina Kurkova. Jury zdecydowało, że najlepiej poradził sobie Michał Zieliński, który został zwycięzcą drugiej edycji programu.

Michał Zieliński | fot. mwmedia
Michał Zieliński | fot. mwmedia

„Project Runway 2” dobiegł końca. Po wielu tygodniach przygotowań i walki o zwycięstwo jury zdecydowało, kto zostanie najlepszym projektantem drugiej edycji. Okazał się nim Michał Zieliński, który od początku zdawał się być faworytem. Jego finałowa kolekcja, inspirowana kobietą wojowniczką, okazała się strzałem w dziesiątkę. Karolina Kurkova, gość specjalny programu, była wprost zachwycona kreacją Zielińskiego. – Jak na tak młodego projektanta, to jest niesamowite – skomentowała.

Tym samym Michał pokonał swoich konkurentów – Patryka Wojciechowskiego i Annę Młynarczyk. Projektant otrzymał nagrodę główną – czek na 100 tysięcy złotych oraz specjalną sesję w magazynie „Elle”.

[Plejada]

Poprzedni artykułNastępny artykuł