Taniec z Gwiazdami 16

Finał „Tańca z Gwiazdami 16”: zwyciężyli Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska. Jesienią 17 edycja

Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska | fot. mwmedia

W finale programu „Taniec z Gwiazdami 16” Tatiana Okupnik i Tomasz Barański oraz Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska walczyli o Kryształową Kulę. Ostatecznie zwyciężyli Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska. Aktor w niesamowitym stylu wytańczył główne trofeum i 100 tys. zł. Jego partnerka taneczna zdobyła 50 tys. zł.

Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska | fot. mwmedia
Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska | fot. mwmedia

Gwiazdą finału była Edyta Górniak. Wokalistka zaśpiewała własny hit „Your High” oraz cover Beyonce „Listen”. W finale zobaczyliśmy również Cleo, która zaśpiewała przebój „My Słowianie”, a tanecznemu pokazowi par, które już wcześniej pożegnały się z programem, towarzyszył występ Sławka Uniatowskiego.

Tego wieczora na scenie wystąpił też ostatni zwycięzca programu Stefano Terazzino wraz z laureatkami show – Anetą Zając i Agnieszką Sienkiewicz.

Każda z finałowych par zatańczyła po trzy tańce. Krzysztof i Agnieszka zatańczyli m.in. zmysłową rumbę, a Tatiana i Tomasz urzekający show dance.

Ostatecznie zwycięzcą widowiska zostali Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska.

Jesienią telewizja Polsat wyemituje 17 edycję „Tańca z Gwiazdami”. Gotowość udziału w reality show wyraził Sławomir Uniatowski.

Poprzedni artykułNastępny artykuł