Talent shows

„The Voice od Kids” jednak powstanie? Górniak w jury?

Edyta Górniak

Show „Mali Giganci”, który wiosną zadebiutował na antenie TVN, okazał się dużym sukcesem. I choć wcześniej TVP1 zaprzeczała, to obecnie – zdaniem „Super Expressu” – trwają rozmowy w sprawie wyprodukowania podobnego programu, czyli „The Voice of Kids”. W jury miałaby zasiąść między innymi Edyta Górniak. Diva rozważa ofertę, ale pod jednym warunkiem.

Edyta Górniak
Edyta Górniak

Jak podaje „Super Express”, Górniak jest już po wstępnych rozmowach z produkcją, na temat swojego wystąpienia w jury programu, w którym do muzycznej rywalizacji staną dzieci.

– Skład jury programu tego formatu jest bardzo ważny. Decyzja Edyty dotycząca wzięcia w udziału w widowisku będzie uzależniona od wyboru właściwych osób. Dla dobra młodych uczestników jury musi być empatyczne, wrażliwe i wyczuwające emocje i tym Edyta będzie się kierować przyjmując zaproszenie do programu – wyjaśnia tabloidowi agent Górniak, Marcin Wieczorek.

Według „Super Expressu” Edyta zastrzegła jeden warunek, który stacja musi spełnić, by ona przyjęła ofertę – w jury nie może zasiąść Justyna Steczkowska, gdyż panie nie pałają wzajemną sympatią.

[Dziennik]

Poprzedni artykułNastępny artykuł